Tehtud tööd

Veebilehe valmistamine - MGK.ee

Tellija selge visiooni baasil valmis 2017. sügisel kahekeelne, mobiilisõbralik ja responsiivne korteriühistute haldusteenuse veebileht https://mgk.ee.

Järgisime kodulehe valmistamise teenuse lehel esile toodud tööde järjekorda. Alustasime kohtumisest. Teostasin konkurentide analüüsi ja märksõnade analüüsi.

Tellija soovis kodulehele luua ise sisulised artiklid - andsin jooksvalt konsultatsiooni tekstide vormindamise osas otsingumootorite sõbralikuks, ning tagasisidet valitud teemade ja postituste detailsuse osas, et leht tuleks esile võimalikult paljude oluliste märksõnadega.

Lehe valmimisel seadistasime ka hädavajalikud Google Analytics, Search Console ja My Business kontod. Kiiremate tulemuste nimel seadistasin ka Google AdWords reklaamid.

Reklaamide optimeerimise tulemusena on reklaamimärksõnade kvaliteediskooriks on 9/10 ja 10/10, mis tähendab kuni 50% säästu Google klikihindadelt.

5 kuud hiljem on veebileht https://mgk.ee valdkonna oluliste märksõnadega Googles esimeste hulgas. Lehele jõuab otsingust olulisel määral külastajaid, ning leht teenib oma eesmärki.

Tellija tagasiside

"Hindan Silverit koostööpartnerina väga kõrgelt. Esimesest päevast algas ladus tiimitöö. Head meelt on teinud tema võime ära tabada ja realiseerida meie spetsiifilised soovid ja nägemused.

Nii arendustöö käigus, kui edasises halduses ja toes on Silver näidanud ennast laiapõhjaliste teadmistega spetsialistina, kes teeb tööd südamega. Oleme saanud temalt väärtuslikke ettepanekuid ja abi nii tehniliste lahenduste, sisuloome, kui turunduse vallas. Teeme väga hea meelega jätkuvat pikaaegset koostööd."

Jevgeni Tjurikov, Mercurius Global OÜ

 

Klikkides avaneb Mgk.ee leht uues aknas